fbpx

Green Carbon

Tiimi & yhteystiedot

Me autamme teitä hiilijalanjälkeesi
liittyvissä kysymyksissä.

Hiilestä ne timantitkin tehdään. Green Carbonilla työskentelee asiantunteva ja
ammattitaitoinen joukko hiili-ihmisiä valmiina auttamaan asiakkaitamme tekemään
maailmasta paremman paikan.

Matti Toivonen

Hiilijohtaja
0400 633 033
matti@greencarbon.fi

Kimmo Koistinen

Hiilinielumies
040 723 2852
kimmo@greencarbon.fi


Myyntitiimi:

Saija Ahonen

Myynti ja asiakkuudet
040 683 4720
saija.ahonen@greencarbon.fi

Arttu Lahti

Myynti ja asiakkuudet
044 526 2628
arttu.lahti@greencarbon.fi

Saara Ahtaanluoma

Myynti ja asiakkuudet
040 637 3315
saara.ahtaanluoma@greencarbon.fi

Tanja-Reetta Kinnunen

Myynti ja asiakkuudet
040 562 8965
tanja-reetta.kinnunen@greencarbon.fi

Laskentatiimi:

Tiina Tamminen

Laskenta-asiantuntija

tiina.tamminen@greencarbon.fi

Sanni Gröndahl

Laskenta-asiantuntija

sanni.grondahl@greencarbon.fi

Christine Laine

Laskenta-asiantuntija

christine.laine@greencarbon.fi

Emmy Ahonen

Laskenta-asiantuntija

emmy.ahonen@greencarbon.fi

Metsätiimi:

Juha Sankola

Metsäasiantuntija
040 581 9108
juha.sankola@greencarbon.fi

Seppo Maukonen

Metsäasiantuntija
040 809 8895
seppo.maukonen@greencarbon.fi

Viestintä & markkinointi:

Senja Niiranen

Mediamanageri

senja.niiranen@greencarbon.fi

Maikki Heinonen-Varis

Viestintä- ja markkinointipäällikkö
040 834 8315
maikki.heinonen-varis@greencarbon.fi

Jyväskylän toimisto:

Käynti: Kympinkatu 3 C, 40320 Jyväskylä
Posti: PL 2, 40101 Jyväskylä
Puh: +358 40 415 7985

Toimisto kartalla

Helsingin toimisto:

Erottajankatu 15-17, 00130 Helsinki

Puh: +358 40 842 1705

Toimisto kartalla

Ota meihin yhteyttä

Onko yrityksesi kiinnostunut hiilijalanjäljen hallinnasta tai päästöjen kompensoinnista? Ota yhteyttä joko suoraan meihin tai oheisella lomakkeella, niin aloitetaan yhdessä.

Jos olet meihin yhteydessä, voimme käsitellä seuraavia sinua koskevia tietoja siinä laajuudessa kuin olet ne itse antanut: etu- ja sukunimi, sähköposti, puhelinnumero, yritys/organisaatio. Lisäksi tietoja voidaan kerätä verkkosivustomme käytön perusteella evästeiden avulla. Tietoja käytetään yhteydenottosi tai pyyntösi käsittelemiseksi ja sinun ja Green Carbonin väliseen yhteydenpitoon. Lisäksi tietoja käytetään Green Carbonin palveluiden ja markkinoinnin toteuttamiseen ja kehittämiseen.

Liity Green Carbonin hiilipostilistalle

Tilaamalla noin kerran kuukaudessa ilmestyvän uutiskirjeemme pysyt ajan tasalla hiilensidonnasta ja siihen liittyvistä hyödyllisistä, alati kehittyvistä ratkaisuista.

Esimerkki- Sertifikaatti